KONST / Litografier / Färglitografi 9166436
nr 916 6436
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 41/190, signerad, bladets mått: 59x86
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:41:50
6/10 20:30:15
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm